Меню

Нам не страшні будь-які відстані, Ми знаємо дорогу

Про нас

ТОВ «ДАОРА» заснована у 2011 році, командою професіоналів з багаторічним досвідом роботи в логістиці та міжнародної торгівлі. Представництво ТОВ «ДАОРА» є в Республіці Узбекистан (м Ташкент).

  • Загальний автопарк наших партнерів Більше 500 одиниць транспорту
  • Тентовані обсягом 86-120 м3 укомплектовані ременями для кріплень, килимками для палет і куточками
  • Рефрижератори 86-120 м3, одно- і дво- режимні і з системами Дуплекс для кріплення вантажів
  • Платформи для негабаритних вантажів

Весь транспорт укомплектований АДР дозволами від 1 до 9 Класу, книжками ЄКМТ (CEMT), TIR вантажі застраховані на 500000 Доларів США.

Також транспорт укомплектований системою GPS навігації, що дозволяє в онлайн режимі відслідковувати просування транспорту по маршруту. Рефрижератори оснащені самописами температур, що дозволяє перевірити дотримання режиму транспортування товарів.

Пріоритетні напрямки

Пріоритетними напрямками нашої роботи є доставка комплектних вантажів, прямим транспортом без переоформлень і перевантажень з Європи (Іспанія, Італія, Німеччина, Польща, Румунія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Болгарія) до Азії (Казахстан, Узбекистан (можливість доставки за дозволами в Ферганську долину), Туркменістан, Таджикистан, Киргизія, Афганістан, Іран) та дальню Росію (Іркутськ, Хабаровськ, Владивосток, Якутськ, Магадан).

Ми також можемо надавати Митний транспорт для перевезення дорогих вантажів (митні платежі перевищують 50000 євро) конвойного супроводу.

Наша Компанія також надає сервіс з доставки вантажів залізницею і доставці контейнерів з Китаю морем і ЖД транспортом.

На даний момент надаємо сервіс з доставки вантажів в обхід Росії.

Нам не страшні будь-які відстані, Ми знаємо дорогу!