Меню

Новини

Автоперевізники-порушники не зможуть отримати нові дозволи на рейси за кордон

Автоперевізники-порушники не зможуть отримати нові дозволи на рейси за кордон

Мінінфраструктури має намір вносити до спеціального переліку автоперевізників, які мають три і більше неповернених дозволів на виконання рейсів за кордон.

Мінінфраструктури має намір вносити до спеціального переліку автоперевізників, які мають три і більше неповернених дозволів на виконання рейсів за кордон. Таким компаніям і фізособам-підприємцям будуть відмовляти у видачі нових дозволів, поки не будуть повернуті старі. Відповідні зміни міністерство має намір внести в порядок розподілу дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів.

Перелік з перевізниками-порушниками будуть оприлюднюватися на сайті Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція).
Видача дозволів буде відновлюватися після повернення автоперевізником раніше виданих йому квот на перевезення, за якими перевищено термін повернення в 45 днів з дати отримання.

Читайте також Перевізників України зобов'яжуть страхуватися для виплати компенсацій пасажирам.

При цьому допускається, що у разі мотивованого обґрунтування автоперевізника про те, чому він зриває термін повернення дозволу, Укртрансінспекція зможе продовжувати йому право повернення до 90 днів з дня отримання дозволу.

"Ці зміни заповнять правову прогалину і нададуть можливість Укртрансінспекції розблокувати автоперевізників, які втратили отримані дозволи", - прокоментував проект змін на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури Олександр Кава. Він запросив брати участь у публічному обговоренні готуються нововведень. Проект наказу міністерства оприлюднено на сайті Мінінфраструктури у розділі "Регуляторна діяльність".

Джерело: cfts.org.ua