Меню

Новини

Міжнародним перевізникам України влаштували тех огляд

Міжнародним перевізникам України влаштували тех огляд

АсМАП України повідомляє, що національні протоколи контролю технічного стану можуть служити альтернативою Міжнародним сертифікатам ( МСТО )

Асоціація міжнародних автоперевізників України (АсМАП) повідомляє, що сьогодні для зручності перевізників була оптимізована процедура проходження всіх видів контролю технічного стану транспортних засобів. Тепер якщо перевізник отримує обов'язковий національний протокол контролю технічного стану, то отримувати Міжнародний сертифікат технічного стану (МПСС) йому вже не треба.

Нагадаємо, що останній був необхідний для здійснення міжнародних автоперевезень в 11 країн: Албанії, Білорусі, Болгарії, Естонії, Казахстану, Молдови, Нідердандах, Росії, Румунії, Угорщини та Фінляндії.

Список акредитованих випробувальних лабораторій колісних транспортних засобів, які мають право видавати протоколи контролю технічного стану з відміткою про проходження МСТО, представлений Національним агентством з акредитації України Міністерства розвитку і торгівлі України і розміщений на сайті Асоціації.